Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~arive

fantastycznie ci się wygenerowało..


świetna jakość, piękny efekt, dobra kompozycja....


pięknie oddane detale..dobry kadr..świetny moment..


a to już malarstwo.. ( choć powiem szczerze - wchodząc w szczegóły na powiększeniu - trochę chyba przeciągnięte nasycenie.. widać ślady.. )..ale efekt i tak jest bajkowy..tym bardziej, że odbicia wodne to moja "czuła strona"..


spokój..kompozycyjnie piękne.. lecący ptak dynamizuje całość likwidując jakby efekt tzw. martwej natury.. ..fajny klimat..i równie dynamiczne jak inne..


bez przesady z tym horyzontem.. nie każda quasipozioma linia musi być ułożona horyzontalnie..


a to już - "impresja- wschód słońca"..połączenie malarstwa z fotografia..dobra robota..


to jest naprawdę "trafione" zdjęcie..znam ten klimat zmierzchu zimowego.. takiego nasyconego samotnością i surowością otoczenia..obce a jednak moje..można się zadumać..piękne odbicia w wodzie..złapany ukośnie w lewym dolnym rogu fragment brzegu dodaje zdjęciu dynamiki..


fantastyczny klimat..po prostu bajkowy..świetna kompozycja.. ( a jakby tak "ustrzelić" to szara połówką eliminując przepalenia słoneczne...?... )


dość ciekawa gra kolorów i ich wybór.. ich ciut nienaturalne tony właśnie działają bardziej na wyobraźnię, wprowadzając efekt upływu czasu niż całkiem realny kolorystycznie obraz... wprawdzie to narwiańkie klimaty ale do Bugu niedaleko..młokosem będąc w wieku lat 3 i 4 rodzice wysyłali mnie na wakacje nad Bug.. rejon wsi Kamionka..do dziś pamiętam te łodzie ..był tam taki "stary człowiek i morze" , Pan Jan się zwał..dostałem od niego wtedy wyrzeźbioną w grubym kawałku kory taką właśnie łódkę rybacką..i gdzieś kołaczą pod czaszką wspomnienia rzeki i jej zakoli..klimatów podobnych temu na zdjęciu..ma w sobie cos to zdjęcie..coś , co wciąga..


świetna kompozycja..szkoda , że głębia ostrości taka mała.. przydałaby się ostrość w pełnym zakresie - w tym wypadku..


kapitalne światło i przez to kolory....zdjęcie spokojne..czyste..pięknie utrzymane refleksy wodne i połysk tafli..


no cóż.. przecież od dawna wiadomo, że zdjęcia nie robi aparat tylko fotograf..piękna komórkowa abstrakcja..a swoją drogą to w jakimś strasznie bajkowym świecie mas z swoje okno..


bo trzeba umieć (prze)chodzić ..... nie tylko koło zbiorników p-poż
świetna jakość.. fantastyczna kolorystyka..pochylone drzewo dynamizuje kadr - piękna robota..


fantastyczne: klimat.. nastrój..kolorystyka..świetny kadr..dobra kompozycja ..wystarczy..


że tez mi to umknęło.. fantastyczny strzał.....w zasadzie nie lubuję się w macro..ale to zdjęcie mnie zatrzymało..zdjęcie konkursowe..i to na tzw. pudło (podium ) - naprawdę..gratulacje!!!..


narażę się straszliwie ale rewelacji to nie przypomina., tak jak chcieliby tego komentujący poprzednicy.
straszliwe szumy..krzywy horyzont...zdjęcie przepalone, płaskie..być może to ograniczenia aparatu ale cóż..sorry..matrycowy pomiar i automatyka aparatu absolutnie się nie sprawdzają w tego typu ekspozycjach..to są obrazy to ustawień indywidualnych i to jeszcze powtarzanych kilkakrotnie....przepraszam za zepsucie nastroju rewelacji ale z dobrego serca to czynię..wiem, widząc taki widoczek ręka się sama rwie do spustu migawki ale należy zdawać sobie sprawę z możliwości albo aparatu albo swoich..praktyka czyni mistrza - zapraszam do kolejnych prób..


fajna kolorystyka ..ale :
1. dlaczego wszystkie ( znakomita większość ) zachody wygladaja jakby były robione w nocy ?..wiem.. krótki czas naświetlania więc czerni sporo..tym bardziej, że istnieje dość doza rozpiętość tonów ale można je potem rozjaśnić nadając bardziej realny wymiar - przecież rzadko jest ciemno kiedy słońce jeszcze wysoko nad horyzontem ..
2. ukośna linia horyzontu psuje trochę obraz -jeśli konwencja zdjęcia nie narzuca specjalnej perspektywy staraj się "prostować" obraz - pion/poziom (jeśli nie od razu poziomując aparat to potem w programie do obróbki)...w tym przypadku nawet należałoby wyrzucić całą część poniżej linii horyzontu wraz z wystającymi fintyfluchami typu wieża i budynek - zdjęcie nabrałoby klimatu..


fajnie tonowane zdjęcie..blurr na dalszym planie a`la impresjonizm..dość ciekawy kadr w sumie, dynamiczny , nie nudny..rozmycie odbicia wodnego też pasuje.. może trochę należałoby nasycić kolory..uczynić je bardziej żywymi.. ale jest ok..mimo wszystko rew.


Mona Lisa tez jest do bani...... ale przecież nie musisz..to jest czysto kolorystyczna impresja..element większej całości..szerszego projektu..czasem trzeba się z czymś przespać, żeby trafiło.. czasem wcale trafić nie musi..czasem trafia tylko do określonej grupy odbiorców..jeden przejdzie obok i uda , że nie widzi.. a drugiego zatrzyma..takie życie..ciebie jednak zatrzymało ..


fantastyczny efekt..jesteś mistrzem obróbki zdjęć..


ale tu nic nie było wycinane....


odrobinę "przejechana" saturacja..tę "przenajczystszą" zieleń wody jeszcze można zaakceptować - ale niebieskie wodospady już nie bardzo..jeśli konwencja miała być bajkowa i lekko abstrakcyjna -to ok..jeśli zaś to tylko próby suwaków - to nie ok.. ..


fantastyczny, dynamiczny kadr i kompozycja..piękna kolorystyka..nastrojowe..


cokolwiek by to nie było - wygląda tajemniczo i extraciekawie..trochę ta biała obwódka poobróbkowa psuje efekt ale ..nic to ..1 2 3 4 5 6 ... 20 Następna strona
© 2001-2018 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt